Eksper Tüketim, farklılaşan yaşam biçimleri ve tüketim alışkanlıkları ile ev dışı tüketim pazarının profesyonel üreticilerine hizmet vermek üzere 2002 yılında Ülker grup şirketi olarak kurulmuştur.

Eksper Tüketim; pastacılık margarin ve yağları, edt yağları, endüstriyel yağlar, nişkoz şerbet, nişasta, hazır toz karışım ürünleri, makarna ve bakliyatlar, mutfak yardımcı malzemeleri, ketçap & mayonez, kakaolu ürünler, pastacılık ürünleri, kahve, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık ürünler, soslar, konserve balık ve sebzeler ve her geçen gün genişleyen ürün portföyü ile; pastanelerden, baklava ve börekçilere, beş yıldızlı otel ve tatil köylerinden büfelere, cafe ve restaurantlardan, transport şirketlerine ve yemekhanelere , kurumlardan, bisküvi, çikolata, cips, dondurma v.s. üreten fabrikalara ulaşmaktadır.

Eksper Tüketim, ev dışı tüketim alanlarında hizmet veren profesyonellere, doğru ürün, doğru fiyat, doğru zamanlama ve üstün hizmet anlayışı ile ulaşmayı hedeflemektedir.

Eksper Tüketim, pazarın büyüklüğü ve kendi içindeki zengin ürün portföyü ile, müşterilerini anlayan, ihtiyaçlarını belirleyen, hızlı, kaliteli, güvenilir, karlı ürün ve hizmetler ile farklılaşan; satış öncesi ve sonrası hizmetlerle yüksek performans gösteren, sektöründe çözüm dostu ve lider bir şirket olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir.


www.ekspergida.com.tr     facebook/ulkereksper  Türkiye’nin en köklü markalarını barındıran Marsa Yağ kurulduğu günden bu yana Türk mutfağında harikalar yaratıyor.

Başarı Tesadüf Değildir

16.06.2008 tarihinde Gıdasa Sabancı Gıda San. ve Tic. A.Ş. hisselerini devralan Marsan Gıda San. ve Tic. A.Ş., 2011 yılı başı itibariyle Marsa Yağ Sanayi ve Tic. A.Ş. unvanıyla ticari faaliyetine devam etmektedir. Marsa; en yüksek teknoloji ile hijyenik koşullarda gıda endüstrisi, catering ve pastacılık sektörüne yönelik yağlar üretir. Otel, motel, tatil köyleri, restoran mutfakları ve pastanelerin tüketimine yönelik ürettiği Ustam grubu ürünlerle pasta ustalarının ve mutfak şeflerinin hizmetindedir. Marsa, sektördeki rakiplerinden ayrılarak fark yaratan ve bölgesel gıda lideri olma vizyonuyla 0 hijyenik ve doğal koşullarda üretim yapmaktadır. AB standartlarına uygun, en son teknolojiyi kullanarak başta Türkiye olmak üzere ABD ve AB ülkelerinde de ürünlerini pazarlamaktadır. Marsa, müşterilerinin beklentilerinden yola çıkarak pazar koşullarını ve dünyada değişen trendleri, beklentilerle birleştirerek yenilikler sunmayı ve bunların Türkiye’de uygulanmasına öncülük etmeyi bir çalışma disiplini olarak benimsemiştir.

Üretim Önemlidir

Marsa’ın ürünlerinde yakaladığı kalite üretimine gösterdiği hassasiyetin sonucudur. Adana fabrikası Türkiye’de tek alana kurulu en büyük fabrikadır. Tesis, yılda 200.000 ton margarin, 100.000 ton sıvı yağ üretim kapasitesine sahiptir. BRC’le (British Retail Concortium) uluslararası standartlara; ISO belgesiyle tüketiciye, çevreye ve çalışanına duyarlı, üstün kalitede üretim prensibine sahiptir.


www.marsa.com.tr