İŞ ORTAKLARIMIZ

İŞ ORTAKLARIMIZ

Ad

Eksper Tüketim, farklılaşan yaşam biçimleri ve tüketim alışkanlıkları ile ev dışı tüketim pazarının profesyonel üreticilerine hizmet vermek üzere 2002 yılında Ülker grup şirketi olarak kurulmuştur.

Eksper Tüketim; pastacılık margarin ve yağları, edt yağları, endüstriyel yağlar, nişkoz şerbet, nişasta, hazır toz karışım ürünleri, makarna ve bakliyatlar, mutfak yardımcı malzemeleri, ketçap & mayonez, kakaolu ürünler, pastacılık ürünleri, kahve, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık ürünler, soslar, konserve balık ve sebzeler ve her geçen gün genişleyen ürün portföyü ile; pastanelerden, baklava ve börekçilere, beş yıldızlı otel ve tatil köylerinden büfelere, cafe ve restaurantlardan, transport şirketlerine ve yemekhanelere , kurumlardan, bisküvi, çikolata, cips, dondurma v.s. üreten fabrikalara ulaşmaktadır.

Eksper Tüketim, ev dışı tüketim alanlarında hizmet veren profesyonellere, doğru ürün, doğru fiyat, doğru zamanlama ve üstün hizmet anlayışı ile ulaşmayı hedeflemektedir.

Eksper Tüketim, pazarın büyüklüğü ve kendi içindeki zengin ürün portföyü ile, müşterilerini anlayan, ihtiyaçlarını belirleyen, hızlı, kaliteli, güvenilir, karlı ürün ve hizmetler ile farklılaşan; satış öncesi ve sonrası hizmetlerle yüksek performans gösteren, sektöründe çözüm dostu ve lider bir şirket olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir.


www.ekspergida.com.tr    |  facebook/ulkereksper  


 

İstanbul Gıda

İstanbul Gıda, Yıldız Holding çatısı altıda atıştırmalıktan (bisküvi, çikolata, kek, sakız&şekerleme) içeceğe, margarin&yağdan kişisel bakım ürünlerine, bebek mamasından mutfak ürünleri kategorisine yüz civarında markanın,  140 dan fazla ülkeye ihracatını yapmaktadır.

Müşterilerine güçlü markaları ve yüksek kaliteli ürünleri mükemmel servis konseptiyle sunan İstanbul Gıda, geniş ürün çeşitliliği ve yeni teknolojik uygulamaları sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılar. Müşterilerinin beklentilerini ve memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firma olarak adından sıkça bahsedilen İstanbul Gıda, marketteki dinamiklere ve  oluşan yeni trendlere uygun sonuç odaklı yaklaşıma sahiptir.

İstanbul Gıda, eski adıyla Eksper Gıda Pazarlama, 2013 yılında gerçekleştirdiği ihracat başarısı nedeniyle Türkiye İhracatcılar Meclisi listesinde 111. sırada yer almıştır.  Eksper Gıda Pazarlama  yurt içi ve yurt dışında önemli  yere sahip 60.000 firma arasında çeşitli kriterler göz önüne alınarak yapılan değerlendirmede ön plana çıkmıştır. Ayrıca, Eksper Gıda Pazarlama  İngiltere pazarında başarıyla gerçekleştirdiği reklam/tanıtım faliyetiyle Saka’yı en çok tercih edilen su markası yapmıştır.

İstanbul Gıda, zengin ürün portföyü ile, müşterilerini anlayan, ihtiyaçlarını belirleyen; hızlı, kaliteli, güvenilir, karlı ürün ve hizmetler ile farklılaşan; satış öncesi ve sonrası hizmetlerle yüksek performans gösteren, sektöründe lider ve çözüm dostu bir şirket olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir.


istgida.com.tr  |  www.eksperfoods.com