Yeni Çıkan Ürünlerimiz

Teremyağ 

Tereyağının lezzet ikizi Teremyağ’dan ekmek üstünde bir devrim…

Şimdi Teremyağ’ın lezzeti ve gerçek balın tüm faydaları bir arada, yeni Teremyağ Ballı’da… Teremyağ lezzeti halis balla yeni Teremyağ Ballı’da birleşti. Tamamen bitkisel yağlar ve %100 doğal balın karışımıyla üretilen Teremyağ Ballı Türkiye’de bir ilk ve ekmek üstünde bir devrim niteliğinde… Teremyağ Ballı, özellikle kahvaltıyı daha keyifli ve lezzetli bir hale getiren yep yeni bir alternatif olacak.

İçeriğinde %100 doğal çiçek balı olan Teremyağ Ballı hem annelerin gönül rahatlığı ile çocuklarına yedirecekleri kadar besleyici hem de çok pratik. A, D, E vitaminleri açısından da çok zengin olan Teremyağ Ballı transyağ ve kolesterol içermez.

Teremyağ Ballı, balın faydalarından ve Teremyağ’ın lezzetinden faydalanmak isteyen herkesin tercihi olacak.

Bizim Yağ Kahvaltı Keyfi

 

Margarin pazarının güçlü ve uzman markası, paket margarin segmentinin Türkiye'de en çok haneye ulaşan lideri BİZİM YAĞ'dan kase margarin segmentinde yepyeni bir ürün...
BİZİM YAĞ KAHVALTI KEYFİ

Tüketicilerin kase margarini en fazla kahvaltılık kullanımda tercih etmesi ve annelerin günün en önemli öğününde çocuklarının besleyici ürünler tüketmesi hassasiyetinden yola çıktık.

Kolayca sürülebilen kıvamı, bol sütlü lezzeti ve çocukların sağlıklı beslenmesine katkıda bulunan içeriğindeki A,D,E vitaminleri ile güne keyifle başlamanın en besleyici ve en lezzetli yolu olan Bizim Yağ Kahvaltı Keyfi'ni tüketicilerimizle buluşturduk.

Yeni Bizim yağ Kahvaltı Keyfi reklam filmimiz yayında!
Ürünümüzün faydasını, lezzetini ve kahvaltılara kattığı keyfi anlatan filmimizi sizlerin ve tüketicilerimizin çok beğeneceğine inanıyoruz.

 

Kahvaltılarda benzersiz bir lezzet

 

Kahvaltılarda benzersiz bir lezzet… Bizim Yağ Çilek Reçelli…

Geleneksel çilek reçeli Bizim Yağ ile birleşti, kahvaltı sofralarına yeni bir lezzet geldi…

Çilek reçelinden gelen benzersiz tadı ile tüketicilerine yepyeni bir lezzet sunan yeni Bizim Yağ Çilek Reçelli ile kahvaltılar şimdi daha keyifli, daha lezzetli.

Tamamen bitkisel yağlardan üretilen, A,D,E vitaminleri ve süt açısından zengin olan Bizim Yağ Çilek Reçelli, çocuklarının sağlıklı beslenmesini önemseyen annelere kahvaltılarda besleyici bir seçenek sunuyor.

Bizim Yağ Çilek Reçelli, kahvaltılarda besleyici ve lezzetli alternatif arayan herkesin tercihi olacak
 

Kalbimden Bir İlk Düşük Sodyumlu, Kolesterolsüz Yeni Kalbim Stik 5li Paketinde

 

Kalbim markası, margarin pazarına büyük bir yenilik getirerek kalp sağlığını korumaya yardımcı düşük sodyum oranı ve ayrı ayrı paketlenmiş 5 adet 50’şer gramlık stikler ile Kalbim Stik margarini tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Piyasaya çıktığı 2005 yılından bu yana istikrarlı bir büyüme gösteren Kalbim markası, yeni ürünü Kalbim Stik ile margarin kategorisinde büyük bir yeniliğe imza atıyor.

Kalbim Stik, yemeklere kattığı eşsiz lezzetin yanı sıra, içeriğindeki düşük sodyum ve “sıfır” kolesterol oranı ile tüketicilerinin kalp sağlığını korumaya yardımcı olacak.
Kalbim Stik, ayrı ayrı paketlenmiş 5 adet 50 gr stik margarinden oluşuyor ve margarin kategorisinde yepyeni bir segment yaratırken, tüketicilerine her bir Kalbim Stik ile yeni açılmış paket tazeliğini sunuyor.

Kalbim Stik, “Klasik” çeşidinin yanı sıra, “Zeytinyağlı” çeşidi de zeytinyağından gelen sağlık ve lezzeti sofralara taşıyacak.
 


 

Teremyağ’dan bir ilk daha:"Teremyağ Gurme Kaymaklı"

 

Tereyağı lezzetini %100 bitkisel yağların sağlığı ve hafifliğiyle buluşturan Teremyağ, yine bir ilke imza atıyor. Benzersiz Teremyağ lezzetini sütün en nefis hali kaymak ile birleştiriyor.

Piyasaya çıktığı ilk andan beri pazarın en yenilikçi markası olan Teremyağ, ailenin yeni üyesi “Teremyağ Gurme Kaymaklı” ile mutfaklarında en lezzetliyi arayanların favorisi olacak. Geniş kullanım alanı ile öne çıkan “Teremyağ Gurme Kaymaklı” kahvaltılarda, yemeklerde ve hamur işlerinde hanımların yeni lezzet sırrı olmaya aday.

Özellikle Anadolu’da, işinin ehli hanımlar tarafından yemeklere lezzet katmak için yağ ile birlikte kullanılan kaymak, kahvaltının yanı sıra pilav ve hamur işleri de dahil tüm yemeklerde tercih edilen bir lezzet sırrı. Eklendiği her yemeğe üstün bir lezzet ve mis gibi bir koku veren kaymak artık Anadolu’ya özgü bir sır olmaktan çıkıyor ve Teremyağ Gurme Kaymaklı ile tüm mutfaklara lezzet katıyor.

© 2013 Besler. Tüm hakları saklıdır.